Camcı

Profesyonel Cam Hizmetleri

Hizmet sektöründe hızlı yanıt almak, hızlı ulaşılabilir olmak oldukça önemlidir. Bu noktada cam işi konusunda yılların verdiği tecrübeyi işlerine yansıtan firmamız hız ve kalite konusunda iddiasını tüm cam işlerine yansıtabilmektedir.

 7/24 firmamızı arayarak aynı gün içerisinde kolaylıkla hizmet almanız sağlanmaktadır. Aradığınız gün içerisinde istemiş olduğunuz tüm onarım ve tamirat hizmetleri değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

 Hizmetlerimiz

 Katlanır cam balkon servisi, otomatik kepenk servisi, pimapen pvc servisi, cam balkon tamiri, sineklik yapımı ve dilediğiniz onarım, tadilat, tamirat işleri olarak gruplandırıla bilinir. Önemli olan kaliteli hizmet ile hızı birleştirmek müşterilerin bütçelerini sarsmadan olabilecek en makul ücretlendirme ile hizmetlerimizi ulaştırabilmektir.

 Müşterilerimizin hizmeti için oluşturulan 7/24 mobil hizmet ağımız ile bizlerle iletişime geçebilir. Makul ölçülerde bir fiyatlandırma ile güvenilir camcı hizmeti alabilirsiniz.

 Pimapen Pvc Servisi

 Firmamız müşterilerimiz için birçok pvc modellerinin satış ve montajını yapmaktadır. İstenildiği takdirde ev, ofis, dükkan, işyeri, mağaza, yazlık ve benzeri pek çok alanda pimapen sistemlerini istenen model, desen, ölçü, renkte yapabilmekteyiz.

 Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli pimapen ustalarımız ile kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik bir araya getirilerek İstanbul’un her bölgesinde, her noktasında hizmet verebilmekteyiz. Firmamız TSE ve ISO belgelerine sahip, iş ve işçi güvenliği kurallarına birebir uyarak pimapen hizmetini sunmaktadır.

 İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun pimapen hizmeti almak isterseniz yılların deneyimi ile sizlere kaliteli hizmet sunmayı misyon olarak belirlemiş bulunmaktayız.

 Cam Balkon Servisi

 Katlanır cam estetik görünüm anlamında çok çekici bir görüntü sağlamaktadır. Katlanır cam balkon servisi birçok farklı isim adı altında toplanabilmektedir. Örneğin; balkon kaplama, camlı balkon, kış bahçesi, cam ile balkon kaplama gibi.

 Alüminyum profil ve camın birleşimi sonucu üretilen bu sistem açık balkon ya da duvardan duvara cam kaplama gibi bir çok işlem için uygulanmaktadır.

 Katlamalı ya da sürgülü cam balkon sistemleri genel olarak restaurant, bahçe, cafe, teras gibi alanlarda tercih edilmektedir. Bu çok estetik yapıları uzman personelimiz ve kullandığımız kaliteli malzemelerimiz ile sizlere sunmaktayız. Garantili ve olabilecek en makul ücretlendirme ile hizmet etmekteyiz. Isıcamlı cam balkon, eşikli cam balkon, eşiksiz cam balkon, perdeli cam balkon, eşiksiz sürme cam balkon modelleri şeklinde bulunmaktadır.

 Giyotin cam sistemleri, pergola tente sistemleri, çatı cam kapama ya da teras cam kapama modelleri ile genellikle kış bahçesi kapama modelleri arasında yer almaktadır.

 Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi cam balkon tamiri konusunda da firmamız arandığı takdirde İstanbul’un en uç noktasına kadar 7/24 hizmetlerini götürmektedir. Cam Balkon sistemlerinde sorun yaratan aksesuar ya da cam parça değişimi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 Otomatik Kepenk Servisi

 Otomatik kepenk araçlar, evler ya da işletmeler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Kullanılan tek bir tuş ile kepenk açılır veya kapanır. Bu tek tuş sayesinde kepenkleri açmak ya da kapatmak için güç kullanmak zorunda kalınmaz. Oldukça güvenli olan kepenk servisi son yıllarda çok tercih edilmektedir. Firmamızı aradığınız takdirde istediğiniz yer için kolaylıkla uzman personelimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile kolaylıkla kepenk hizmeti verebilmekteyiz. Mutlaka sizin istediğiniz kalite ve fiyata kepenk servis hizmeti verebiliriz.

 Otomatik kepenkler kullanıcısına zaman içerisinde bir takım sorunlar yaşatabilirler. Bu noktada 7/24 firmamızı arayarak bakımının, tamirinin yapılması istenen kepenk sistemini konusunun uzmanı ekiplerimiz hızlıca tamir edebilirler. Otomatik kepenk sistemleri bakımları aksatıldığında, periyodik bakımlar yapılmadığında, akülerinde bir sorun olduğunda, kullanılan elektriğin voltajında sorunlar olduğunda arızalanabilirler.

 Sineklik Yapımı

 İstanbul’un her neresinde olursanız olun eğer sineklik yaptırmak gibi bir hizmet talebiniz var ise mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız stor sineklik, sürme sineklik, pileli sineklik, plise sineklik, kedi sinekliği ya da içe açılır sineklik konusunda aradığınız tüm hizmetleri profesyonel kadrosu ile kusursuz olarak sizlere sunmaktadır. Sineklikleriniz eskidiğinde sizleri en yenisi ve gelişmişi ile firmamız buluşturmaktadır. Sineklik yapımında her ölçü, ebata uygun sineklikler veya renkli sineklikler ile uygun fiyata hizmet vermekteyiz.

 Firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi bir arada harmanlayarak, profesyonel ekibinin katkıları ve her ne yapıyor ise kullandığı kaliteli malzemeler ile İstanbul’un neresinde olursanız olun 7/24 aradığınızda en hızlı servisi verebilmenin garantisini vermekte ve gururunu yaşamaktadır.Yazar: Cam Balkon Onarım Servisi
İstanbul Cam Balkon servisi, Cam Balkon onarım ve tamiratı ile ilgili özel servis birimimizde sizlere İstanbul da her semtte hizmet sunuyoruz

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatsApp 7/24 Acil Camcı
Call Now Button7/24 Acil Camcı Ara