Pimapen Tamiri

Yaşam alanlarımızda ve ticari alanlarda sıklıkla kullanılan pvc malzemeler bir çok üründe olduğu gibi periyodik olarak bakım a ihtiyaç duyarlar. Pimapen tamiri servisi olarak her türlü onarım gerektiren ve parça değişime ihtiyaç duyan pvc ürünlerinizde sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Pimapen Tamiri

Pimapende en sık yaşanan sorunlar

Pimapen PVC sitemlerinde bize gelen talep göze alındığında en sık yaşanan sorunlar pencere ve kapıların kapanması, ciddi oranda soğuk geçirmesi, su sızdırması, menteşe kırılması, kilit sorunları diyebiliriz. Zamanla işlevini yitiren bir çok mekanizmanın kısa sürede parça değişimi bir çok sorun çözüldüğü gibi diğer sorunlarda uzman müdahalesi ile kısa sürede girebilebilmektedir. Pimapenlerizi daha verimli kullanmak için sizlerde tüm ürünleriniz için bakım talebinde yada tamir, onarım talebinde firmamıza başvurabilirsiniz.

Pimapen servis hizmetlerimiz

İstanbul pimapen tamiri hizmetlerimizde her iki yakada da aktif olarak servis hizmeti vermekteyiz. PVC doğramalarında marka model farketmeksizin tamir ve onarım imkanı bulunmaktadır. Firma bünyemizde pimapen ayarları, pimapen çift açılım yapma, pimapen silikonu, pimapen bakımı ve PVC’ye dair tüm sorunlarınıza hem hızlı hemde en ekonomik fiyatlarla çözüm sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken uzmanlarımızla yaşadığınız sorun hakkında kısa bilgiler paylaşmanız olacaktır.

WhatsApp WhatsApp 7/24 Acil Camcı
Call Now Button7/24 Acil Camcı Ara