Sineklik Tamiri

Yaz aylarında olduğunuz zaman kapı pencere açmak kaçınılmaz oluyor. Ancak açık pencere ve kapılar için önlem alamadığınız her nerede olursanız olun sivrisineklerin içeri girmesine engel olamazsınız. Sineklik Tamiri ve imalatı hizmetimizle sıkıtılı bi anınıza kalıcı çözümler hemen şimdi üretebilirsiniz. konutlarda, yaşam alanlarımızda hem sivrisineklerden hemde kanatlı hayvanlardan korunmanın en kolay ve kalıcı yöntemi sineklik kullanmaktan geçmektedir. İlaç kullanımı ile bu tür sorunlarınızı anlık ve saatlik olarak halledebilirsiniz ancak uzun vadeli çözüm üretmek hiç de kolay değildir. Firmamız sizlere hem üretim ve imalat boyutun da hizmet sunarken hemde mevcut sineklikleriniz için tamir ve onarım hizmeti vermektedir.

Sineklik tamir ve onarım hizmeti

İstanbul sineklik yapımı için bir çok firma bulabileceğiniz gibi tamiri ve onarımı içinde daha az sayıda çözüm üreten kişi veya firma bulunmaktadır. Sinekliklerde birden fazla çeşit ve model bulunmaktadır. Tüm bu modellerde iStanbul içindeki tüm ilçelere servis boyutunda hizmet götürebilmekteyiz. Aşağıda yer alan tüm sineklik modellerinde tamirimiz bulunmaktadır.

  • İstanbul Pencere Sineklik Tamiri
  • İstanbul Kapı Sineklik tamiri
  • İstanbul Store Sineklik Tamiri
  • İstanbul Plise Sineklik Tamiri
  • İstanbul Pileli sineklik Tamiri
  • İstanbul Sürme Sineklik tamiri
  • İstanbul Menteşeli Sineklik tamiri
  • İstanbul Cırt Cırt sineklik tamiri

Her sineklik modeli birbirinden farklıdır. Kiminde en uygun malzeme ile en kullanışlı model üretilmiş olsa da kimi türde ise dekoratif görselliği açısından tercih edilen ürünlerdir. Sineklik Tamiri Ekibimizde yer alan tüm personelleri hepsinde tecrübeli ve deneyin sahibidir. Kısa sürede gerekli tamirat ve onarım hizmetini gerçekleştirip uzun ömürlü kullanıma uygun olacak sizlere tekrar teslim etmektedir.

Sineklik tamir süresi

Sineklik Tamir Servisi


İstanbul Sineklik tamiri
 hizmetimizden faydalanmayı düşünüyorsanız bilinmesi gereken tamir süresinin 4-6 saat aralığında olduğudur. Yinede arıza ve sorunun büyüklüğüne göre bu sürelerde değişme yaşanabilmektedir. Çok az sayıdaki sineklik tamiri işimizde ertesi güne sarkma yaşanmaktadır. İster sinekliğiniz PVC yapılara monte olan tipte olsun yada kapı duvarlara monte olan modellerde olsun hepsinde hizmetimiz mevcuttur. Bizlere iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşıp sineklik tamiri için servis isteğinizi iletebilirsiniz. genelde bize gün içinde erken saatlerde ulaşan müşterilerimize aynı gün içersinde hizmet sağlayabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken yaşadığınız sıkıtıyı uzmanımıza aktarmanız ve size hızlı bir şekilde ulaşabilmek için adresinizi detaylı bir şekilde personelimize iletmeniz yeterli olacaktır.

WhatsApp WhatsApp 7/24 Acil Camcı
Call Now Button7/24 Acil Camcı Ara