Otomatik kepenk tamiri

İstanbul da otomatik kepenk kullanımı oldukça yaygın ve uzun yıllardırda tercih edilen bir güvenlik  yöntemidir. Otomatik Kepenk Tamiri yapan şirketimiz İstanbul’da her iki yakada da aynı gün tamir, bakım ve onarım için servis araçları ile hizmet vermektedir. Kepekler zamanla çeşitli nedenlerden dolayı arıza yaşayabilir ve çalışamaz duruma gelebilir. Kepenkler işletmeler için son derece önemli olduğu için çalışmayan bir otomatik kepenk sistemi ile güvenlik söz konusu olmaz. Bizlere ulaşmanızdan kısa bir süre hangi ilçede olursanız olun acil tamir ve onarım hizmetini aynı gün alabilirsiniz.

otomatik kepenk tamiri

Otomatik kepenk arıza onarım hizmetleri

Otomatik Kepenkler dış alanlarda tercih edildiği gibi iç mekanlarda da kullanılmaktadır. Eskiden tamamen işyerilerinde, dükkanlarda, kuyumcularda görmüş olduğumuz ürünleri şimdilerde irili ufaklı bir çok sektör kullanmakta hatta evlerde, konutlarda da sıkça kullanılmaya başlanmıştır. Dış alanda kullanılan otomatik kepenkler zamanla hava ve mevsimsel şartlardan dolayı, toz, yağmur suyu nedeni ile paslanma, yağsızlık nedenleri ile arızalar gösterebilmektedir. Ömrünü tamamlamış malzemeler zamanla işlevi yitirir ve sık sık arıza vermeye başlarlar. Kepenkleriniz ile ilgili tüm sorunlarınızda uzman ve deneyimli kadrolarımızla İstanbul da her ilçede aktif olarak hizmet sunmaktayız.

Kepekler aslında çok sıkça arıza yapan sistem değildirler. Kullanıcı hatası yaşanabildiği gibi en sık görülen sorunlar motorun devir daim yaptığı esnada kepenk katlarının hareketsiz kalmasıdır. Bu gibi durumda ani olarak kepengi kapatmanız gerekmektedir. Motorun zorlaması ile iç aksamda aşınmalar çabuk meydana gelmekte ve arızalar oluşmaktadır.

Otomatik kepenk sistemleri bakım servisi

Mavi Cam Balkon ve Kepenk Sistemleri olarak tüm müşterilerimize önerimiz belirli aralıklarla kepenklerinizin bakımını yaptırmanızdır. İstanbulda mobil servis araçlarımız ile haftanın her günü Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bakım servisimiz bulunmaktadır. Bakım servisi dışında arıza ve tamirat işlerinde yedek parça gerekmesi durumunda firmamız orijinal yedek parça konusunda da sizlere en uygun ekonomik fiyat çözümleri sunmaktadır.

İlgili aramalar : otomatik kepek tamiri, otomatik kepenk servisi, kepenk servisi, otomatik kepenk tamiratı, istanbul otomatik kepen tamiri, otomatik kepenk arızası

WhatsApp WhatsApp 7/24 Acil Camcı
Call Now Button7/24 Acil Camcı Ara