Cam Kapı Tamiri

 

Cam Kapı Tamiri

Cam kapılar, modern yapılarda birçok noktada kullanılır. Günümüzde evlerde dahi cam kapı kullanılabilmekte ve bilhassa tasarımı ile öne çıkan yapılarda önemli bir dekorasyon unsuru olarak değerlendirilmektedir. Güvenlik özellikler en az ahşap kapılar kadar, hatta bir miktar fazla olan bu kapıların dükkanlarda kullanılmasının sebebi de, bu güvenlik nitelikleridir. Güçlendirilmiş endüstriyel camdan üretilen cam kapılar, yüzlerce kilo ağırlığa dayanabilir ve basit ekipmanlarla kırılamaz. Ancak, çok sık kullanılmalarından ötürü mekanizmaları zarar görebilir veya cam üzerinde hasarlar meydana gelebilir. Bu durumda, hatırı sayılır bir maliyet olan cam kapının değiştirilmesi yerine cam kapı tamiri uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Zira uygulama neticesinde kapılarınız ilk günkü formuna kavuşur ve uzun süre size hizmet vermeye devam edebilir.  İstanbul Cam Balon Servisi olarak biz, cam ürünlerin ve mekanizmalarının tamiri noktasında size tüm İstanbul’da kesintisiz hizmet veriyoruz.

Cam Tamiri Nasıl Yapılır?

Cam kapılar;

  • Kilit arızaları
  • Mekanizma arızaları
  • Cam hasarları

Olmak üzere 3 noktada cam kapı tamiri uygulamalarına tabi tutulur.

Kilit arızaları, cam kapı mekanizmalarının niteliğine göre farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Mekanizmaya bağlı kilitler, manyetik kilitler ve harici kilitler bu kapılarda kullanılabilmekte ve sizin kapınızın özelline göre cam kapı tamiri prosedürü firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Cam kapılarda en yaygın görülen arıza ise mekanizma arızasıdır. Otomatik kapanma mekanizmasında sahip olan cam kapıların, mekanizması zaman içerisinde kullanım koşullarına bağlı olarak yıpranır ve tamir gerekli hale gelir. Bu noktada bizde hizmet alarak, oldukça uygun maliyetlerle cam kapı tamiri yaptırabilir ve mekanizmanın muntazam biçimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu mekanizmaların ayar işlemleri de servis hizmetlerimiz kapsamında verilmektedir.

Cam hasarları ise cam kapının imalatında kullanılan malzemenin niteliğine göre farklı şekillerde giderilebilir. Örneğin, lamine camlar, mükemmel biçimde tamir edilebilmektedir ki, bu hizmet sayesinde kapınızı yenileme maliyetinden kurtulabilmeniz mümkündür.

İstanbul Cam Kapı Tamiri

Firmamız, tüm İstanbul’da, ticari alanlarda veya evlerde bulunan her tür cam kapı için cam kapı tamiri hizmeti verir. İşyerinizde veya evinizde bulunan, iç mekan veya dış mekan oluşu fark etmeksizin tüm kapılar için hizmet veriyoruz. Elektronik sensörlü, sürgülü, standart açılır veya özel kullanım şekilleri olan tüm kapıların arıza ve hasarları firmamız tarafından giderilebilmektedir. Uygulamalarımızda orijinal ve kaliteli yedek parça kullanıyor, alacağınız hizmetin uzun ömürlü olabilmesini garanti altına alıyoruz. Cam kapı tamiri hizmeti alabilmek için tek yapmanız gereken bize ulaşmanız olacaktır. Size en kısa zamanda hizmet verecek ve kapılarınızı güvenle kullanabilmeye devam etmenizi salayacağız.Yazar: Cam Balkon Onarım Servisi
İstanbul Cam Balkon servisi, Cam Balkon onarım ve tamiratı ile ilgili özel servis birimimizde sizlere İstanbul da her semtte hizmet sunuyoruz

Bir yanıt yazın

WhatsApp WhatsApp 7/24 Acil Camcı
Call Now Button7/24 Acil Camcı Ara